Opinie

Wojciech Z

Jestem bardzo zadowolony z usług świadczonych przez firmę remontową pana Marcina. Zajmował się on wykończeniem domku jednorodzinnego ze stanu deweloperskiego i efekty są jak najbardziej zgodne z oczekiwaniami. Pan Marcin zawsze był w kontakcie, służył radą i opinią, dzięki czemu atmosfera wzajemnej współpracy była lekka i swobodna. Dużym plusem jest kreatywność przy niestandardowych rozwiązaniach technicznych. Remont przebiegał sprawnie a szybkością wykonania niektórych prac byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Zgłosiliśmy się do pana Marcina poprzez pozytywne opinie w internecie i wiem już, że były zasłużone. Polecam każdemu, kto chce przejść przez remont spokojnie i bez stresu.

 

Adam

Kontakt do Pana Marcina dostałem z polecenia od kolegi – nie zawiodłem się! Poza fachowym wykonaniem całego wykończenia mieszkania Pan Marcin zawsze służył radą. Pierwotnie miałem zatrudnić architekta wnętrz do pomocy ale dzięki podpowiedzią Pana Marcina okazało się to bezzasadne. Całość usługi wykonana przed czasem! Polecam!!

 

Paweł

Zleciłem firmie Pana Marcina wykończenie domu jednorodzinnego pod klucz. Nie była to moja pierwsza inwestycja mieszkaniowa ale pierwszy raz miałem okazję korzystać z usług tak dobrej firmy remontowej z Wrocławia. Współpraca układała się rewelacyjnie bez najmniejszych problemów. Prace zostały wykonane w terminie . Jeśli chodzi o jakość to fachowiec z najwyższej półki wszystko zostało wykonane wręcz idealnie z największą precyzją . To co również dla mnie było ważne to bardzo dobry kontakt i obsługa ze strony firmy. Podsumowując współpraca z Panem Marcinem to czysta przyjemność i na pewno jeszcze skorzystam z jego usług. Polecam

 

Kasia

Bardzo dobra współpraca, wykonanie bez zarzutu. Dzięki dobremu kontaktowi i profesjonalizmowi remont przeszedł dość bezboleśnie, jak na tego typu przedsięwzięcie. Wszelkie sprawy zakupowe, typu brakujące kolanko czy tym podobne rzeczy były załatwiane przez P. Marcina, co jest bardzo wygodne. Dzięki doświadczeniu ekipy udało się uniknąć paru błędów, o których ktoś kto robi remont raz na 20 lat może nie pomyśleć, dodatkowo można liczyć na podpowiedź różnych ciekawych rozwiązań. Firma remontowa M.O. Wykończenia wnętrz z Wrocławia naprawdę godna polecenia.

 

Wojtek

Kontakt do Pana Marcina znalazłem w Internecie sugerując się poniższymi opiniami. Sprawdziły się w 100%. Co można powiedzieć o ekipie? Poza tym że ekipa jest solidna, terminowa to przede wszystkim niebywale precyzyjna. Po zakończeniu robót, dosłownie opadła mi szczęka, że można tak dokładnie zrobić gładzie bądź z zegarmistrzowską precyzją położyć płytki. Marcin zajął się wszystkim – od zakupu materiałów budowlanych (z naprawdę solidnej półki), wykonaniem prac zgodnie z projektem, kontaktem w każdej, nawet najmniejszej sprawie, po posprzątaniu po sobie mieszkania po zakończeniu remontu. Nie było żadnych niespodzianek, wszystko zgodnie z ustaleniami. Gorąco polecam każdemu kto chce mieć spokój podczas remontu i przy okazji solidnie wykończone mieszkanie.

 

Karolina

Zdecydowanie polecam firmę remontową M.O. Wykończenia Wnętrz z Wrocławia. P.Marcin bardzo fachowo i profesjonalnie wykonał remont w moim mieszkaniu według przedstawionego projektu. Zlecone prace zostały wykonane bardzo dokładnie, wszystko idealnie zabezpieczone. Pomimo projektu mogłam liczyć na fachowe doradztwo, dobór najlepszych materiałów i transport a na koniec remontu całe mieszkanie zostało pięknie posprzątane. Wszystko zgodnie ze wcześniej podpisaną umową, wszelkie dodatkowe prace zawsze były wszczesniej konsultowane. P.Marcin działa profesjonalnie, kompleksowo i dba o detale. POLECAM !

 

Więcej opinii dostępnych na stronie ofachowcach.pl